Úklidové služby od A do Z

Úklidové služby od A do Z

Úklidové služby pro firmy, rodinné domy, byty a nebytové prostory v bytových domech. Zajistíme Vám čisté a uklizené prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně a produktivně.

PeMi servis.cz

Úklidové služby

Úklidové služby pro firmy, rodinné domy, byty a nebytové prostory v bytových domech. S použitím moderních technik a šetrných čistících prostředků zajistíme komplexní čištění a udržování prostorů ve skvělém stavu. Naše filozofie zahrnuje pečlivost, spolehlivost a diskrétnost. Nabízíme pravidelné úklidové služby i jednorázové intervence, abychom vám zajistili čisté a uklizené prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně a produktivně.

Soustředíme se na detaily, které vedou k dokonalé čistotě,

PeMi servis.cz

Úklidové služby

Úklid kanceláří

Nabízíme Vám jednorázové i pravidelné úklidové služby Vaší kanceláře. Postaráme se o dokonalý úklid společného zázemí Vaší firmy. Máme zkušenosti také s úklidem administrativních budov.

Úklid bytových domů

Uklidíme společné prostory včetně sklepů a výtahů. Vytřeme podlahy, vyčistíme schránky od zbytečných reklamních letáků. Dezinfikujeme místa, kterých se lidé nejčastěji dotýkají.

Úklid domácností

Pravidelný nebo jednorázový úklid Vám pomůže udržet domácnost čistou a perfektně uklizenou i když na to nemáte čas. Termín, frekvenci a čas úklidu si společně dohodneme dle vašich potřeb.

Doplňkové úklidové služby

Mytí oken včetně jejich rámů a parapetů. Čištění žaluzií koberců a čalounění. Úklid po rekonstrukci nebo malování. Mytí obkladů nejen v kuchyni. Mytí světel a lustrů. Mytí a leštění nábytku.

Adresa

PeMi servis.cz úklidové služby s.r.o.
Eva Vaňková
Jičínská 81, 541 01 Trutnov
IČO 214 38 854

Kontakty

+420 608 632 650
pemiservis.cz@seznam.cz
Společnost je vedená u Krajského soudu v Hradci Králové, spis. značka C 52739

PeMi servis.cz